Nitrocellon

NITROCELLON 100 ml / KAVAN bezbarwny (9986)

19,99 zł
12-7464
KAVAN Europe
W magazynie

Bezbarwny lakier nitro do naciągania papierów i płócien. Klasyczna receptura sprawdzona przez pokolenia modelarzy i prawdziwych konstruktorów samolotów. Do aplikacji pędzlem, wałkiem lub natryskiem.

Zastosowanie: Rozcieńczyć lakier według potrzeb rozcieńczalnikiem KAVAN Standard; nanosić na powłokę miękkim płaskim pędzlem lub wałkiem. Nałożyć 2-4 warstwy, zawsze pozostawić powłokę do wyschnięcia na co najmniej 24 godziny i przeszlifować drobnym papierem ściernym 600-1000. W przypadku użycia na modelu z silnikiem spalinowym nie jest konieczne nakładanie dodatkowego lakieru odpornego na paliwa, ale zaleca się nałożenie 1 - 2 warstwy lakieru poliuretanowego KAV56.9990 Kavan POLY, który znacznie podniesie odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Usuwanie nadmiaru niesuszonego lakieru: ściereczka lub papierowa serwetka zwilżona KAVAN Classic Thinner.

Nie nadaje się do: materiałów nieodpornych na rozpuszczalniki organiczne (styropian itp.).

Mieszanie lakieru: Lakier można mieszać w dowolnych proporcjach z lakierami napinającymi KAVAN serii COLOR. Ze względu na inny skład nie zalecamy mieszania z lakierami i rozcieńczalnikami serii KAVAN CLASSIC.

Przechowywanie: W szczelnie zamkniętym opakowaniu, w chłodnym, suchym i ciemnym miejscu (w temperaturze od 10°C do 25°C). Nie wystawiać na działanie temperatury poniżej 5°C i w żadnym wypadku na mróz.

Stosować w dobrze wentylowanych pomieszczeniach, używać odzież ochronną (przede wszystkim maski na drogi oddechowe, itp...)

Trwałość: Przy zachowaniu warunków prawidłowego przechowywania gwarantujemy trwałość w oryginalnym, nieotwieranym opakowaniu do 1 roku przy zachowaniu w/w właściwości produktu.

Produkt zawiera substancje zaklasyfikowane jako niebezpieczne w rozumieniu Rozporządzenia (WE) nr 1272/2008. Aby uzyskać szczegółowe informacje, zobacz zakładkę „Załączniki / Instrukcje - Kavan Nitrocellon - karta” powyżej opisu.

  • opakowanie: puszka 100 ml

*Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją

Zobacz także