Akcesoria

3M RZEP SAMOPRZYLEPNY DUAL-LOCK 25 mm / 1 metr bieżący (DL400/GT6008)

39,99 zł
12-8981
3M
W magazynie

DL400/GT6008 rzep samoprzylepny 3M DUAL-LOCK automotive, czarny, bardzo duże zagęszczenie grzybków, na zewnątrz i do wewnątrz.

Uwaga: jest to element o bardzo wysokiej gęstości (62 główki/cm2).

3M Dual Lock Reclosable Fastening Systems to zapięcia przeznaczone do mocowania elementów wykończeniowych w samochodach. Produkty mają poliolefinę w kształcie grzybka na ciągłym podkładzie poliolefinowym. Kiedy te grzybkowate łodygi są ściskane razem, zatrzaskują się na miejscu.

Zapięcia Dual Lock są używane głównie do zabezpieczania sztywnych i półsztywnych powierzchni, takich jak listwy ozdobne lub panele drzwi, ramy deski rozdzielczej, podsufitki i inne elementy wykończenia wnętrza samochodu.

Obszar mocowania zapięcia można łatwo oddzielić, gdy wymagana jest naprawa lub konserwacja, a następnie ponownie przymocować.

Mocowanie Dual Lock z samochodową akrylową taśmą piankową 3M do mocowania do malowanej blachy i wielu innych podłoży samochodowych.

Materiał (Dual Lock): Poliolefina
Kolor (Dual Lock): Czarny

  • Stabilność środowiskowa
  • Doskonała odporność na wilgoć (specjalnie dla Dual Lock)
  • Stała temperatura co najmniej 90°C, w zależności od obciążenia (patrz maksymalna temperatura taśmy)
  • W przypadku wyższych wymagań temperaturowych (do +120°C) zaleca się stosowanie taśmy Dual Lock
  • Gładki grzbiet w połączeniu z klejem topliwym lub reaktywnym

Siły załączania i rozłączania zależą od temperatury. Niższe temperatury pracy skutkują wyższymi poziomami siły; wyższe temperatury pracy skutkują niższymi poziomami siły. Upewnij się, że zaprojektowany obszar Dual Lock jest odpowiedni dla obszaru zakresu temperatur aplikacji.
Przechowywać w oryginalnym opakowaniu w temperaturze 20°C i wilgotności względnej 50%.

Doskonale sprawdzi się w modelarstwie do mocowania elektroniki pokładowej i nie tylko.

Uwaga: w przypadku systemu Dual-Lock taśmy są takie same. Dlatego, jeśli zamówisz 1 m rzepu, to przecinając go na pół, tworzysz solidne połączenie o długości 0,5 m.

  • szerokość: 25 mm
  • cena za 1 metr bieżący (0,5 metra połączenia)