Aerografy Harder & Steenbeck

HARDER & STEENBECK INFINITY (126543) Two in One 0,15 + 0,4 mm [v2.0] GERMANY

1 239,99 zł
12-8308
W magazynie

Aerograf Infinity niemieckiej firmy Harder & Steenbeck.

Infinity jest hitem wśród pistoletów lakierniczych: solidna konstrukcja systemu, precyzyjne wykonanie i płynnie działanie sprawiły, że urządzenie jest jednym z najczęściej używanych aerografów przez profesjonalistów od czasu jego wprowadzenia. 

Modele „Two in One” zawierają po dwa zestawy dysz w różnych rozmiarach i umożliwiają szybkie i elastyczne dostosowanie urządzenia do wszystkich obszarów zastosowań. Podobnie jak wszystkie aerografy Harder & Steenbeck, Infinity jest również wyposażony w uszczelki teflonowe. Dysza w aerografie jest nie przykręcana co ułatwia rozbieranie i mycie urządzenia. Dysza jest "wkładana" do osłony, którą przykręcamy ręcznie bez użycia narzędzi. Jest to aerograf grawitacyjny - dwufunkcyjny.

Naciskając na spust aerografu otwieramy przepływ powietrza, natomiast ciągnąc za spust do tyłu dozujemy ilość farby (im bardziej pociągniemy, tym więcej dodajemy farby). Aerograf posiada blokadę iglicy z system Quick Fix do precyzyjnej regulacji wielkości plamki.

Do malowania większych powierzchni należy wymienić dyszę i iglicę 0,4 mm oraz zbiorniczek na 5 ml. (zawarte w zestawie).

Specyfikacja:

  • rozmiar dyszy: 0,15 + 0,4 mm (zawarte w zestawie)
  • zbiorniczek na farbę: 2 + 5 ml (zawarte w zestawie)
  • średnica "wejścia" powietrza: 1/8 "
  • w zestawie: króciec do szybkozłączki H&S
  • nr. katalogowy producenta: 126543
  • produkt wyprodukowany w Niemczech

Nasza firma jest oficjalnym dystrybutorem produktów Harder & Steenbeck Airbrush.

Do wszystkich aerografów Harder & Steenbeck z oferty naszego sklepu sprowadzimy na zamówienie części zamienne. Wykaz części i numery katalogowe znajdziesz w zakładce "Załączniki / Instrukcje" - (powyżej opisu). Przed złożeniem zamówienia upewnij się, że "wykaz części" jest odpowiedni do Twojego modelu aerografu.

Podstawowe części takie jak iglice, dysze, uszczelki itp. posiadamy w ciągłej sprzedaży (zobacz TU).

A, jak malować aerografem ? wszystko znajdziesz na YouTube

Historię firmy HARDER & STEENBECK - poznasz TU

A, jak wygląda produkcja aerografów, zobacz film: