Pianki Graupner / Pichler

PICHLER PŁYTA PIANKOWA 3*300*1000 mm (10 sztuk) SUPER BOARD

135,99 zł
12-6766
W magazynie

Nowy, przełomowy materiał PICHLER SUPER BOARD zmienia świat modelarstwa. Zbuduj swój kolejny model z PICHLER SUPER BOARD.

Dzięki innowacyjnej płycie PICHLER SUPER BOARD masz możliwość budowania własnych modeli zgodnie z własnymi życzeniami. Nie ma znaczenia, czy jest to szybowiec, model RC, pojazd czy model stacjonarny, SUPER BOARD jest idealnym materiałem. PICHLER SUPER BOARD jest bardziej wytrzymała i odporna na rozdarcie niż EPP i ma jeszcze gładszą powierzchnię niż DEPRON.

SUPER BOARD dostarczana jest posortowana, zabezpieczona i zapakowana w płaskie paczki.

  • Grubość materiału od 1 do 2 mm  jest idealna do modeli latających do około 30 g
  • Grubość materiału od 2 do 5 mm jest używana do modeli latajacych do około 200 g
  • Grubość materiału od 5 do 8 mm jest idealna do modeli latajacych do około 500g

Powierzchnie:
PICHLER SUPER BOARD jest super gładka i jasnobiała po obu stronach. Dzięki bardzo niskiej wadze polecana jest szczególnie do budowy modeli latających. Poszczególne panele są fabrycznie wycinane ze spienionego bloku za pomocą bardzo ostrego mechanizmu noża. Daje to najwyższą jakość „jak z jednego źródła”. Jeśli przyjrzysz się bardzo uważnie, zobaczysz bardzo delikatny "kryształ lodu" na powierzchni.

Właściwości:
* Bardzo lekki
* Niezwykle wytrzymały
* Elastyczny
* Odporny na rozdarcie

Obróbka:
PICHLER SUPER BOARD można łatwo ciąć frezarką górno wrzecionową, laserem, gorącym drutem, ostrym nożem lub wyrzynarką. Jako klej można użyć kleju UHU por, kleju na gorąco lub super glue (zawsze zrób próbę klejenia na odpadzie aby nie zniszczyć materiału). Materiał można lakierować lub malować m.in. farbami w sprayu PALETTI firmy EXTRON, farbami akrylowymi, akwarelami, kredkami filcowymi i woskowymi. Szczególnie interesująca jest doskonała przydatność do druku cyfrowego. Materiał można podgrzać i trwale wygiąć.

Dane techniczne:

  • grubość: 3 mm
  • szerokość: 300 mm
  • długość: 1000 mm
  • w opakowaniu: 10 sztuk (cena za opakowanie)