Wyprzedaż
 • -1 140,00 zł
QUADROCOPTER PHANTOM 2 - DJI/

QUADROCOPTER PHANTOM 2 - DJI/

06-0890
DJI
Produkt chwilowo niedostępny


Phantom 2 VISION PLUS jest pierwszym tej wielkości, gotowym do ponad 20 minutowego lotu dronem z pokładową kamerą FULL HD oraz dedykowanym Gimbalem 3D firmy DJI. 

Oprócz atrakcyjnego wyglądu urządzenie to ma wbudowany system autopilota Naza-M V2 + GPS, pozwalający na stabilną i niezawodną charakterystykę lotu. 
Parametry lotu oraz jego funkcje zostały zaprogramowane, ustawione i dostrojone przez inżynierów DJI przed opuszczeniem fabryki, więc Phantom 2 jest gotowy do lotu zaraz po zakupie przez klienta.

Upgrade do wersji F320 nie tylko owocuje lepszeą stabilizacją lotu, obsługą gimbala i precyzją sterowania, ale także usuwa błędy starszych wersji. Zastosowanie nowego kontrolera NAZA M V2 i silników bezszczotkowych DJI 2312-0960 poprawiło osiągi drona.
 
DJI Phantom 2 VISION+ to także bezpośrednie połączenie Wi-Fi z Twoim smartfonem! 
Na odległości do 700 metrów (na otwartej przestrzeni) możesz mieć podgląd z kamery pokładowej, możesz również na bieżąco monitorować najważniejsze parametry lotu.
DJI Phantom 2 VISION PLUS w zestawie z kamerą FULL HD, która jest wystabilizowana trzyosiowym Gimbalem, jest bardzo lekkim, niewielkim a przy tym stabilnym i wyjątkowo intuicyjnym do sterowania dronem. 
Druga generacja to przede wszystkim znacznie dłuższy czas lotu. Powiększona bateria (5200 mAh) to w prostej linii do 25 minut lotu. 
Dzięki ułatwiającym pracę z maszyną systemom kontroli lotu i pozycjonowania GPS - nie musisz przejmować się wyczerpującą baterią czy stratą sygnału sterowania - PHANTOM 2 potrafi sam wylądować (Landing) a nawet wrócić automatycznie do ustalonej wcześniej "bazy" (Coming Home and Landing).
Systemy kontroli lotu (w tym NAZA-M V2, wysokościomierz), wbudowany kompas oraz GPS to także bardzo stabilne zawieszenie w powietrzu, dzięki czemu możesz bez obawy o ewentualny upadek drona skupić się na prawidłowym kadrowaniu podwieszoną kamerą.
DJI PHANTOM 2 w bardzo intuicyjny sposób komunikuje się z pilotem. Poprzez system podwieszonych pod ramionami LEDów z daleka masz natychmiastową informację o statusie urządzenia (stan baterii, zasięgu, GPS). Druga generacja to również poprawione, powiększone i samozaciskające się śmigła, dzięki czemu praca z DJI PHANTOM jest jeszcze przyjemniejsza.
DJI PHANTOM 2 Plus umożliwia także w łatwy sposób połączyć się z Twoim smartfonem poprzez Wi-Fi. Dzięki temu możesz na bieżąco kontrolować kadr kamery czy też parametry lotu, a wszystko to na odległość do 700 metrów.

   Dane techniczne drona:

- waga 1249 g (z akumulatorem i kamerą)
- max prędkość kątowa skrętu 200°/s
- max kąt pochylenia 35'
- max prędkość wnoszenie/opadania 6m/s / 2m/s
- prędkość max 15m/s (nie zalecana)
- NOWY KONTROLER NAZA M V2
- zasięg zdalnego sterowania na otwartej przestrzeni do 700 metrów
- czas lotu około 20 min
- bateria 5200mAh
- temp pracy -10' do +50'
- częstotliwość pracy pilota R/C 5.8GHz
- zasilanie pilota R/C 4 x baterie AAA

    Dane techniczne kamery:

- kamera FULL HD (1080p)
- sensor 1/2,3"
- matryca 14 MP
- rozdzielczość maksymalna zdjęć 4384×3288
- f/2.8
- maksymalna ilość klatek na sekundę - 30 dla 1080p, 60 dla 720p
- kąt widzenia 140 stopni
- stabilizacja przy pomocy dedykowanego Gimbala 3D (trzyosiowego) na silnikach bezszczotkowych
- możliwość sterowania kątem pochylenia kamery

   Zestaw zawiera:
 • Quadrocopter złożony, gotowy do lotu
 • podwozie z modułem GPS/kompas
 • nadajnik 5,8 GHz z uchwytem na telefon
 • WiFi do wideo-sygnału
 • kamerę HD DJI F/2.8 140 FOV
 • kartę SD micro 4 GB
 • 4 komplety śmigieł
 • akumulator LI-Po 11,1V/5200 mAh
 • ładowarkę Li-Po
 • wkrętak
   A, jak to wygląda i jak lata, zobacz tu:
   Więcej zdjęć, znajdziesz tu: