Szybowce

SZYBOWIEC SLING mini RTF + aparatura RC (gotowy do lotu)

SZYBOWIEC SLING mini RTF + aparatura RC (gotowy do lotu)

12-5120

Daniel Pelikan

Dostępny

319,99 zł Brutto

Dostawa: 24h

Mały model szybowca RC wykonany z wytrzymałego tworzywa piankowego i węgla o rozpiętości 640 mm. Zestaw RTF z czterokanałowym nadajnikiem 2,4 GHz Cadet 4 lite. Sterowanie: ster kierunku i wysokości.
SLING-iem mini latać może każdy (początkujący jak i zaawansowany pilot RC) Model możesz zabrać ze sobą na wakacje, ładowanie akumulatora odbiornika odbywa się bezpośrednio z nadajnika (bez potrzeby wożenia ładowarek)

Model może startować:

  • „rzucany” za kołek w skrzydle przez osoby praworęczne i leworęczne (kołek montuje się w lewej lub prawej części skrzydła)
  • lub klasycznie "z ręki"

Nadajnik w Mode na 1,2 lub 4 (przestawiany) z możliwością zmiany zakresu wychyleń (dual rate).

Odbiornik zasilany jest miniaturowym jedno-celowym akumulatorem LiPo 3,7 V / 35 mAh. Aby go naładować, użyj gniazda ładowania znajdującego się pod pokrywą z tyłu nadajnika; czas ładowania (trwa około 20 minut) sygnalizowany jest przez diodę LED z przodu nadajnika. Możesz ładować baterie odbiornika zarówno przy wyłączonym, jak i włączonym nadajniku - dzięki czemu możesz ładować jedną baterię podczas lotu z inną.

Zestaw RTR zawiera: gotowy model SLING mini do lotu, nadajnik Cadet 4 lite 2,4 GHz, baterię odbiornika LiPo oraz instrukcję.

Dane techniczne:

  • Rozpiętość [mm]: 640
  • Długość [mm]: 550
  • Powierzchnia skrzydła [dm2]: 5.7

13 innych produktów w tej samej kategorii: