Foxy

FOXY KARTA DO PROGRAMOWANIA G2

FOXY KARTA DO PROGRAMOWANIA G2 Zobacz większe

FOXY KARTA DO PROGRAMOWANIA G2

12-5139

Foxy

Dostępny

39,99 zł Brutto

Dostawa: 24h

Karta programowania LED do regulatorów obrotów FOXY serii G2 (do modeli samolotów) służy do łatwego i szybkiego programowania sterowników - zarówno w domu „na stole”, jak i na lotnisku. Regulator podłącza się za pomocą kabla serwa, gniazdo znajduje się na górze obudowy. Zasilanie karty zapewnia stabilizator BEC zasilacza sterownika FOXY G2 lub ze wspólnego 4-5-ogniwowego pakietu. Akumulator odbiornika NiCd / NiMH lub 2S LiPo / LiFe podłączony do urządzenia (w przypadku sterownika OPTO). Programowanie odbywa się po podłączeniu silnika i akumulatora napędu (nawet w przypadku regulatorów OPTO).

UWAGA: Karta programująca FOXY G2 LED nie może być używana do programowania sterowników FOXY pierwszej generacji, a karta programująca FOXY pierwszej generacji nie może być używana do programowania sterowników FOXY G2.

Regulatory obrotów FOXY G2 można zaprogramować w modelu z zamontowanym śmigłem - jednak ze względów bezpieczeństwa nadal zalecamy zdjęcie śmigła podczas programowania - aby zapobiec ewentualnemu wypadkowi w przypadku zaniedbania lub błędu operatora. W ten sam sposób zaprogramuj regulatory w samochodach i łodziach bezpiecznie zamontowanych na stojaku (tak by koła czy śruba napędowa "była w powietrzu"). W każdym przypadku należy stosować zasady bezpieczeństwa.
Na przednim panelu karty znajdują się cztery przyciski do programowania. Służą one do wyboru funkcji programu („POZYCJA”) do ustawienia i do ustawienia ich wartości („WARTOŚĆ”). Przycisk „OK” potwierdza dokonaną zmianę i przesyła ją do sterownika, przycisk „RESET” służy do skasowania wszystkich nastawień i przywrócenia wszystkich wartości do ustawień fabrycznych. Numer funkcji programu jest wyświetlany po lewej stronie dwucyfrowego wyświetlacza LED („POZYCJA”), wartość funkcji jest wyświetlana na pojedynczej cyfrze wyświetlacza LED po prawej stronie („WARTOŚĆ”).

Sposób podłączenia sterownika do karty programującej LED zależy od typu regulatora - różni się w zależności od tego, czy jest to regulator ze stabilizatorem mocy BEC, czy sterownik OPTO. Podczas podłączania postępuj dokładnie według instrukcji dostarczonych z kartą i kontrolerem.

Lista funkcji i regulowanych wartości podana jest na etykiecie na karcie; Szczegółowy opis funkcji znajduje się w instrukcjach dołączonych do sterowników FOXY G2.

Zestaw kart do programowania zawiera: kartę programującą LED FOXY G2, trójżyłowy kabel do programowania, instrukcję.

Dane techniczne:

  • Zasilanie [V]: 4,8 - 8,4
  • Długość [mm]: 88
  • Szerokość [mm]: 58
  • Wysokość [mm]: 14
  • Waga [g]: 40

6 innych produktów w tej samej kategorii: